יונדאי סוטון

סקירת רכב: יונדאי טוסון 2018

Posted by

יונדאי טוסון הוא אחד הרכבים האטרקטיביים ביותר בשוק הרכבים. היונדאי טוסון מבית היוצר של חברת יונדאי הגדולה הגיח לעולם לפני מספר לא רב של שנים, ועבור רובנו נראה כי תמיד היה שם.

היונדאי טוסון הוא מעין ג׳יפ מעוצב ונוח, אשר מאפשר לאלו מאתנו שגרים בעיר או בכפר ליהנות ממרכב של ג׳יפ קטן ללא הצורך לוותר על הנוחות של רכב מנהלים כזה או אחר. היונדאי טוסון למעשה פתחה לפני כמה שנים את השוק עבור רכבים שאינם ג׳יפים גדולים ומאסיביים וגם אינם ג׳יפונים קטנים.

במאמר קצר זה נסקור מעט את הרכב המיוחד הזה, היונדאי טוסון, וננסה לעמוד על הגורמים שהופכים אותו לרכב כזה חשוב ומיוחד בעולם הרכבים.

 המראה החיצוני והמרשים של היונדאי טוסון

היונדאי טוסון עשויה מחומרים איכותיים ביותר ומעוצבת בצורה מדהימה. מצד אחד היונדאי טוסון זו מכונית שלא ניתן להתעלם ממנה, ומנגד היא מכונית שאינה מנקרת עיניים או נראית תלושה בנוף הישראלי. קימוריה הרבים של המכונית, הפנים החדשים, צבעי הציפוי העזים והגלגלים המרשימים – כל אלה הופכים את היונדאי טוסון החדשה לאחת המכוניות היפות ביותר שיש כיום בשוק. המכונית היא אחת הנחשקות בקרב הקהל הצעיר בעולם, וכן בקרב משפחות קטנות שרוצות מכונית קומפקטית עם יכולות שטח.

העיצוב המיוחד אינו רק כלפי חוץ, כשנכנסים אל פנים המכונית מגלים מכונית מהודרת ונוחה. היונדאי טוסון מאובזר בריפודי עור ייחודיים, גג נפתח לאורך כל המכונית והגה כוח מהודר. המכונית מרווחת מאוד לנוסעים ולנהג והישבה בה מרגישה נעימה ואיכותית. ליונדאי טוסון יש מערכת מולטימדיה מתקדמת אשר השליטה בה היא דרך ההגה.

בטיחות ויכולות

 

יונדאי לוגו
Hyundai

גם מבחינת בטיחות היונדאי טוסון מהווה דוגמה ומופת. היא עוצבה ויוצרה במיוחד על מנת לספק בטיחות מקסימלית לנוסעים בה ואכן היא עומדת במבחני הבטיחות בגאווה רבה. היונדאי טוסון קיבלה במבחן הבטיחות האירופי euro ncap את הציון המקסימלי – 5 כוכבי בטיחות. כך שאתם יכולים לסמוך על המכונית בכל הנוסע לבטיחות הנוסעים.

יכולות הכביש של היונדאי טוסון גם הן מהטובות ביותר באותה הקטגוריה. העיצוב האווירודינמי של היונדאי טוסון אחראי לנסיעה שקטה וחסכונית מאוד. ביונדאי טוסון מותקנות מערכות מתקדמות של נסיעה נעימה שהן מגבירות מאוד את הבטיחות של המכונית.

החיסכון בקניית היונדאי טוסון הוא גדול מאוד. מצד אחד המונית לא יקרה מלכתחילה והעלות של המוכנית מתאימה עבור צעירים ומשפחות, ואינה גבוהה יחסית לתמורה שאנו מקבלים. מצד שני, הטכנולוגיה החדשה, העיצוב המתקדם והמנוע הייחודי של חברת יונדאי מקטינים משמעותית את צריכת הדלק של המכונית וגורמים לחיסכון כספי משמעותי.

תא נוסעים יונדאי
נוחה ובטיחותית

כמה זה יעלה לנו? קודם נבחר אם אנחנו מעוניינים ברכב חדש או רכב יד שניה

אם אתם מעוניינים לקנות רכב חדש, אשר מכיל בתוכו את כל המאפיינים של המכוניות הטובות ביותר בשוק, אנו ממליצים לכם בחום על היונדאי טוסון. היונדאי טוסון היא מכונית מיוחדת ומלאת ביטחון עצמי בכביש.

אם התקציב שלכם לא מאפשר לכם ללכת על רכב חדש לכו על מחירון רכב יד שניה, תוכלו למצוא לא מעט רכבים הנמכרים במצב מעולה ואף תולכו לבצע טרייד אין על הרכב אותו אתם מחזיקים היום.

סה"כ יונדאי טוסון הוא פתרון מצויין לג'יפון משפחתי מרשים ומפנק שיסדר לכם את השנים הקרובות על הכביש.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *