ביטוח, התפוצצות

3 דברים שאתם צריכים על ביטוח ולא העזתם לשאול

Posted by

בעולם של היום כשיש כל כך הרבה סכנות שאורבות לנו ואנחנו כל כך מודעים לכל דבר, אין מנוס מאשר לעשות לעצמנו ביטוח כמעט על כל דבר ובכל תחום

עם זאת, על מנת למנוע מצב שבוא אנחנו מושקעים עד מעל הראש בביטוחים במקום בחיים האמיתיים צריך לדעת להבחין בין עיקר וטפל ולדעת על מה כדאי להוציא את כסף שלנו ולבטח ועל מה זה סתם חשש אשר ישתה לנו את כל הכסף ואין בו ערך אמיתי.

דבר ראשון – ביטוח פנסיוני

כל עולם הביטוחים הפנסיונים הוא בבחינת לסוכנים הפתרונים. מעט מאוד אנשים יכולים לקרוא ולהבין את האמור בביטוחים הפנסיונים ומדובר על תחום סבוך ומורכב לאור העובדה שקשה לצאת היום בהצהרה לאן נגיע עוד שישים שנה ומה האפיקים המומלצים ביותר. מאחר ומדובר על תחום סבוך אנחנו ממליצים להתחבר עם סוכן ביטוח שאתם סומכים עליו ושיכול להשיג עבורכם את ההסדר המוצלח ביותר בתחום הזה. ככל שאתם עצמאיים, עדיף להשקיע בקופת גמל לעצמאיים אשר תגולם בקיזוז שלכם במע"מ ואז תצאו נשכרים פעמיים.

דבר שני – ביטוח מקצועי

זהו ביטוח שלא עושים בו שום פשרות. אם אתם רופאים, עורכי דין, מאמני כושר או אפילו פסיכולוגים אתם צריכים לדאוג לעצמכם לביטוח אחריות מקצועית אשר יגן עליכם במקרה של תביעה. מעבר לכך שכולנו בני אדם וקשה מאוד שלא לעשות טעויות בתחום המקצועי שלנו, יותר קשה לקחת אחריות על גחמות של הסביבה שלנו ובאמת לדאוג לכך שלא נקבל תביעה מלקוח שאינו מרוצה. אל תיקחו סיכונים מיותרים ודאגו לעצמכם בנושא.

דבר שלישי – ביטוח בריאות

אנחנו מאחלים לכם שתחיו עד מאה ועשרים ללא מחלות וללא סיבוכים בריאותיים אבל מאחר ואנחנו לא רוצים לסמוך על טוב ליבה של המערכת אנחנו צריכים לדאוג לעצמנו. כדי לעשות זאת כמו שצריך כדאי לוודא שיש לנו ביטוח בריאות מורחב כך שאם אנחנו חדלים לעבוד בשל מחלה קשה יש לנו ממה להתקיים עד גיל הפנסיה.

לסיכומו של דבר, שלושת הביטוחים לעיל הם החשובים ביותר שאתם צריכים לדאוג להם. אחרי שתדאגו להם, תעברו לטפל באחרים.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *